Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Праздники Украины
Главная » 2015 » Март » 16 » Чемпіонат України з футзалу серед команд дівчат І ліги
Чемпіонат України з футзалу серед команд дівчат І ліги
00:00

13-15 березня в м. Шпола проходили ігри Чемпіонату України з футзалу серед команд дівчат І ліги середньої вікової категорії 2000-2001 р.н.

В них прийняли участь команди, що не потрапили у фінальну частину, або з певних причин не змогли прийняти участь у відбірковому етапі.

команди - переможці змагань

Змагання за малі золоті медалі проводились вперше і ця історична подія пройшла в самому центрі України, на Шполянщині.

Наше місто вже має певний досвід проведення змагань високого рівня, адже в цьому  році ми приймали відбірковий етап Чемпіонату України серед дівчат 2002-03 р.н., Міжнародний турнір, присвячений 10-річчю фк Жайвір та Всеукраїнські турніри.

Команди, які відгукнулись на пропозицію прийняти участь у змаганнях вже грали в ск "Спорт+" та знають умови проживання, організації та проведення таких міроприємств, тож дівчатка із задоволенням приїхали в наше місто.

Щодо ігор, то вони проходили в цікавій безкомпромісній боротьбі, яка приносила задоволення численним вболівальникам, які прийшли підтримати юних спортсменок.

Наша команда з перших ігор показала що має намір боротись за золоті медалі та кубок Чемпіонату, адже напередодні в рамках підготовки  було проведено ряд змагань за участю Жайвора, а саме: Міжнародний турнір в м. Шпола, відкрита першість ДЮСШ в м. Кременчук, ряд товариських зустрічей з командами хлопчиків Шполянської ДЮСШ.

.

В результаті перегравши всих своїх суперниць "Жайвір" Шполянської ДЮСШ став переможцем змагань

Справжнім лідером в атаці команди стала Мартиновська Даша, яка була незручним суперником для захиників, вона ж і отримала приз кращого нападника змагань.

Незважаючи на декілька курйозних пропущених голів, на захисті воріт упевнено діяла голкіпер команди Гонтаренко Анна, яка отримала приз кращого воротаря, підтвердивши статус минулого ігрового сезону, в якому вона також була визнана кращим воротарем серед команд 2001-02 р.н.

Дуже добре діяли пара захисників нашої команди Журик Яна та Климик Настя, які з кожною грою  все упевненіше грають в захисті та підтримують атакуючі дії команди.

Кращим гравцем команди стала Морозова Валя, яка володіє сильним ударом, та добавляє в технічному плані.

Срібним призером стала команда "Ніка" с. Лебедин, особливо виділялась лідер команди Лифар Таміла, яка отримала приз кращого захисника Чемпіонату. Дівчата досить упевнено пройшли турнірну таблицю, поступившись лише шполянкам.

Бронзові медалі завоювали дівчатка з Черкас, яким не хватило фізичної підготовки, адже в основному команда складається з гравців молодших ніж у суперниць. Незважаючи на це, команда показала змістовну гру за що отримала глядацькі симпатії та чимало вболівальників.В цій команді визнано міс турніру Волосину Вероніку.

Кращий гравець команди - воротар Педько Анжеліка

Четверте місце за командою ДЮСШ м. Тальне, яка через хворобу гравців не змогла поборотись за призові місця.

П"яте місце за різницею забитих-пропущених у команди Колос м. Городенка, кращий гравець команди Зайцева Лілія

Шосте- команда Поділля м. Могилів-Подільський, кращий гравець команди Гамуза Віта.

Всі команди отримали солодкі призи від Шполянського заводу продтоварів, команди призери - кубок , медалі та дипломи.

команди 1 2 3 4 5 6 В Н П  з/п    О  М
1 Енергія ДЮСШ-Дніпро-80 м. Черкаси хх 4:1  2:1  5:4  2:4  2:4   3   0   2  15  -14
2 Поділля м. Могилів-Подільський 1:4 хх 2:2 2:3 0:7 0:3 1 4 5-19 1 6
3 Колос м. Городенка 1:2  2:2 хх 1:2  2:8  2:4 0 1 4 9-19 1 5
4 ДЮСШ м. Тальне 4:5 3:2 2:1 хх 1:5 2:4 1 0 4 11-14 3 4