Праздники Украины
Главная » 2015 » Январь » 26 » І міжнародний турнір з футзалу м. Шпола /+ ВІДЕО
І міжнародний турнір з футзалу м. Шпола /+ ВІДЕО
19:55

Завершився І Міжнародний турнір з футзалу серед дівчат 2000- 01 р.н. в м. Шпола.

23 - 25 січня в м. Шпола відбувся міжнародний турнір з футзалу серед команд дівчат, присвячений 10 - річчю Шполянського футбольного клубу "Жайвір - 2005"

В змаганнях взяли участь команди з Вінницької,Івано-Франківської,Черкаської областей та команда "Ністру" м. Атаки республіка  Молдова

Турнір став святом для близько 100 учасниць та багатьох глядачів, проходив у напруженій спортивній боротьбі, при цьому на майданчику та за його межами панувала чудова дружня атмосфера.

Відчуття свята запанувало ще під час церемонії відкриття , коли місцева команда отримала привітання з ювілеєм клубу та цінні подарунки від представників народного депутата України  Геннадія Борисовича Бобова - футзальні м"ячі та комплект футбольної форми , в якій після першої гри святкувала перемогу .

Всих учасниць привітала заступник голови Шполянської адміністрації Ольга Іванівна Шпиця та вручила фк Жайвір сертифікат на одноденну екскурсію в місто козацької слави -  Чигирин.

З привітальним словом звернулась капітан команди "Ністру" Васіліке Міхаєля, подякувала за запрошення на змагання та побажала всим командам хорошої гри та гарних результатів.

В кінці відкриття пролунали гімни двох країн та почались перші ігри.

Чемпіоном змагань стала команда місцевого клубу ”Жайвір”, яка в кожній грі була націлена лише на перемогу, що й дало в результаті чемпіонське звання змагань. Дівчата упевнено пройшли турнірну таблицю ,отримавши перемоги в усіх матчах. Хоча деякі команди чинили гідний опір хазяєвам змагань.

Срібним призером стала амбітна команда з м. Городенка Івано- Франківська область, що з кожними змаганнями все упевненіше заявляє про себе.

Бронзовим призером стала команда Лнз- Лебедин,що тренується з нашою командою. Виявивши волю до перемоги показала змістовну гру яка дозволила команді завоювати 3 місце.

На 4 сходинці завершила виступ Черкаська "Енергія-Дніпро-80"., дівчаткам вже вкотре не вдається повністю показати гру, на яку вони здібні, хоча на позиціях мають чудових виконавців. З досвідом прийде й упевненість у власних силах, а з ними й перемоги та призові місця.

5 місце за командою "Ністру" м. Атаки, що відзначалась доброю фізичною підготовкою, але поступились суперницям в технічному плані, тому що дівчата з сусідньої держави звикли грати у великий футбол.

По закінченню змагань всі учасниці отримали солодкі подарунки від Шполянського заводу продтоварі, а кращі гравці дипломи та сувеніри.

Нагородження  проводив голова Асоціації міні- футболу (футзалу) Черкаської області Гончаров Юрій Андрійович, який передав привітання клубові з нагоди 10 - річчя від президента  Асоціації  міні-футболу (футзалу) України Владико С.В.

кращим гравцем турніру визнано Мартиновську Дашу - "Жайвір" м. Шпола

ФК Жайвір висловлює щиру вдячність народному депутату України  Геннадію Борисовичу Бобову за привітання з ювілеєм клубу , подаровані футзальні м"ячі та комплект футбольної форми.
Шполянському заводу продтоварів за надану солодку продукцію всим учасницям змагань, приватним підприємцям Чаплі Віталію Володимировичу, Волошинюку Володимиру Олексійовичу, Шелесту Володимиру Михайловичу за підтримку та фінансову допомогу.

Просмотров: 882 | Добавил: fcjaivir | Рейтинг: 5.0/2 |