Гостей: 1
Пользователей: 0

Праздники Украины
Главная » 2008 » Август » 31

15-17 серпня в Вінницькій області відбувся всеукраїнський турнір з міні-футболу серед команд дівчат, за участю команд «Плеяда» м. Тульчин, «Інтеграл» м. Вінниця, «Педколедж» м. Вінниця, «Сугатинка» с. Сугаки, «Жайвір» м. Шпола, «Ніка» с. Лебедин.

Після напружених поєдинків переможцями стала команда господарів турніру «Сугатинка», друге місце посіла команда «Жайвір», третє місце виборола команда «Ніка».
Кращим воротарем стала Наталка Пелих - «Ніка», кращими захисниками стали Марина Попович , «Жайвір» та Руслана Пелих , «Ніка», наймолодша учасниця змагань Оксана Тростянська, «Жайвір» отримала приз як міс турніру. В нашій команді у зв’язку з відсутністю провідних гравців, з ряду причин, за команду виступали в основному молодші дівчатка , так за команду виступили : Вікторія Приходько, Оксана Каландирець, Оксана Тростянська – 1997 р.н., Оля Вербовська – 1996 р.н. Яна З ... Читать дальше »
Просмотров: 1346 | Дата: 31.08.2008 | Рейтинг: 0.0/0 | Комментарии (0)

02 – 08 липня 2008 року в м. Прешов, Словаччина відбувся міжнародний турнір молоді з футболу «Frageria cup 2008».

Україна була представлена двома збірними командами трьох футбольних клубів з Полтавської, Київської та Черкаської області .В збірну обох команд потрапили і гравці команди «Жайвір». За першу команду зіграли: Марина Попович, Марія Бойко, Вікторія Музика, за другу команду виступили: Анастасія Рашевська, Тетяна Єрошенко, Юлія Сімерова, Ілона Свистун.
 Ігри проходили в два кола та півфіналами і фіналами. Молодший склад хоча і поступився усім командам , але лише через брак досвіду таких матчів, більшість ігор за їхньою участю завершились з різницею в один м’яч. Наша основна команда дуже упевнено виступивши в груповому турнірі, обігравши команди Словаччини, Польщі, нашу другу команду та зігравши внічию з Румунією та Польщею, посіли в групі друге місце. На жаль через помилку ... Читать дальше »
Прикрепления: Картинка 1 ·Картинка 2
Просмотров: 1246 | Дата: 31.08.2008 | Рейтинг: 0.0/0 | Комментарии (0)