Гостей: 1
Пользователей: 0

Праздники Украины
Главная » 2015 » Ноябрь » 30

28-29 листопада, в міському спортивному комплексі «Спорт+» проходив Всеукраїнський турнір з футзалу серед дівчат, який організував тренерський склад Шполянської дитячо-юнацької спортивної школи за фінансової підтримки керівництва районної та міської рад, приватного підприємця Максима Доценка. У змаганнях брали участь 6 команд — ФК «Жайвір» м.Шпола, «Ніка» с.Лебедин, «Сугатинка» м. Могилів-Подільський Вінницької області, команди ДЮСШ №1зі Львова та «Буковинська Надія» з Чернівців.

У запеклій боротьбі першість в турнірі здобули господарі — ФК «Жайвір», срібло отримали дівчатка з Вінниччини, третю сходинку зайняла команда з Чернівців.

Четверте місце за Лебединською командою "Ніка-ЛНЗ", п"яте гості зі Львова, "ДЮСШ - 1", і останню сходинку зайняла молод ... Читать дальше »

Просмотров: 963 | Дата: 30.11.2015 | Рейтинг: 5.0/2 | Комментарии (0)

Дівчата ФК "ЖАЙВІР" Шполянської ДЮСШ — бронзові призери Всеукраїнського турніру з міні-футболу, який проходив у Львові 19-20 листопада 2015 року! Поїздка до міста Лева залишила безліч вражень та радісних миттєвостей від здобутої перемоги, адже вже вчетверте юні шполянські футболістки боролися в цьому традиційному турнірі за призове місце. Минулі рази наші футболістки зупинялись за крок до медалів змагань, поступаючтсь щоразу своїм суперникам в серії пенальті. Цього разу доля знову вирішила випробувати нерви нашої команди і підготувала цілих два таких випробування.