Гостей: 1
Пользователей: 0

Праздники Украины
Главная » 2019 » Апрель » 21

11-13 квітня в м Гребінка проводились змагання Чемпіонату України серед команд 2 ліги 2006-2007 р.н. в м. Гребінка Полтавська область.

Наша команда виступала не в якості фаворита змагань, проте це не завадило юним шполяночкам гідно представити Шполянську ОТГ на змаганнях Всеукраїнського рівня.
Дівчатка . проявивши характер. змогли подолати відбірковий етап без втрати залікових очок. В першій грі на останніх хвилинах пропустивши гол , почали змагання з нічиєї, в наступних іграх обіграли своїх візаві, команду м. Кобеляки 4:0. м. Гребінка 2:1. В результаті посіли перше місце в групі та вийшли до півфіналу, де подолали команду м. Ірпінь 1:0.
Фнальна гра підтвердила свій статус. Наша команда пропустивши на перших хвилинах необо"язковий гол, змогла зрівняти рахунок і вийти вперед. Лише брак досвіду(це наші перш ... Читать дальше »

Просмотров: 761 | Дата: 21.04.2019 | Рейтинг: 5.0/1 | Комментарии (0)