Гостей: 1
Пользователей: 0

Праздники Украины
Главная » Архив материалов

Відбулась тренувальна гра між командами Шполи та Ярошівки. Наші гості , незважаючи на малий досвід, адже команду сформовано лише нещодавно, намагались зіграти якнайкраще. Звичайно їм було дуже важко протистояти нашим більш досвідченішим гравцям, але перший крок зроблено. Тож наша співпраця продовжиться, адже у дівчаток велике бажання навчитись грати!

Просмотров: 483 | Дата: 04.11.2016 | Рейтинг: 0.0/0 | Комментарии (0)

Просмотров: 779 | Дата: 31.05.2016 | Рейтинг: 0.0/0 | Комментарии (0)

змагання проводились у двох вікових категоріях
50+
Шпола
Звенигородка
Просмотров: 897 | Дата: 19.01.2016 | Рейтинг: 0.0/0 | Комментарии (0)

18 листопада стартувала акція від газети «Український футбол» , чемпіонат України серед емблем аматорських клубів, який тривав до 29 грудня

У ньому  прийняли участь дві емблеми  команд Шполянської ДЮСШ,дівчат ФК «Жайвір» та команди хлопців  «Імпульс».

ВСЬОГО у  змаганні було 5 етапів.
На першому етапі всього 118 команд,  14 груп по 8 команд в кожній

з кожної групи виходило  6 найкращих колективів.

Другий етап – 84 команди.
14 груп по 6 команд. Боротьбу продовжило по 4 найкращі команди з кожної групи

Третій етап - 56 команд
7 груп по 8 команд. Продовжили  боротьбу по 4 найкращі.

Четвертий етап. ПІВФІНАЛ. 28 команд. 2 групи по 14 команд.

«Імпульс» не зміг пробитись до фінального етапу, ... Читать дальше »

Просмотров: 874 | Дата: 04.01.2016 | Рейтинг: 0.0/0 | Комментарии (0)

28-29 листопада, в міському спортивному комплексі «Спорт+» проходив Всеукраїнський турнір з футзалу серед дівчат, який організував тренерський склад Шполянської дитячо-юнацької спортивної школи за фінансової підтримки керівництва районної та міської рад, приватного підприємця Максима Доценка. У змаганнях брали участь 6 команд — ФК «Жайвір» м.Шпола, «Ніка» с.Лебедин, «Сугатинка» м. Могилів-Подільський Вінницької області, команди ДЮСШ №1зі Львова та «Буковинська Надія» з Чернівців.

У запеклій боротьбі першість в турнірі здобули господарі — ФК «Жайвір», срібло отримали дівчатка з Вінниччини, третю сходинку зайняла команда з Чернівців.

Четверте місце за Лебединською командою "Ніка-ЛНЗ", п"яте гості зі Львова, "ДЮСШ - 1", і останню сходинку зайняла молод ... Читать дальше »

Просмотров: 960 | Дата: 30.11.2015 | Рейтинг: 5.0/2 | Комментарии (0)

Дівчата ФК "ЖАЙВІР" Шполянської ДЮСШ — бронзові призери Всеукраїнського турніру з міні-футболу, який проходив у Львові 19-20 листопада 2015 року! Поїздка до міста Лева залишила безліч вражень та радісних миттєвостей від здобутої перемоги, адже вже вчетверте юні шполянські футболістки боролися в цьому традиційному турнірі за призове місце. Минулі рази наші футболістки зупинялись за крок до медалів змагань, поступаючтсь щоразу своїм суперникам в серії пенальті. Цього разу доля знову вирішила випробувати нерви нашої команди і підготувала цілих два таких випробування.

... Читать дальше »

Просмотров: 790 | Дата: 30.11.2015 | Рейтинг: 5.0/2 | Комментарии (0)

12 листопада,  до міського голови Шполи Сергія Кравченка завітали вихованці спортивної школи.

Юні спортсмени привітали нового очільника міста з перемогою на місцевих виборах і вручили йому подяку за підтримку спорту в місті та розуміння значущості команди з дівочого футболу «Жайвір».

Просмотров: 872 | Дата: 13.11.2015 | Рейтинг: 5.0/1 | Комментарии (0)